Hakkımızda

YazdırE-posta

“BAYRAK FM” RADYOSU

1994 yılı Mayıs ayında yayın hayatına başlayan Radyomuz 102,0 frekansından yayın yapmaktadır. Trabzon’dan Karadeniz semalarına; yayıncılıkta dürüstlüğün, gerçekçiliğin, umudun, görevin ve milli çıkarların sesi olmayı ilke edinerek seslenmektedir.

BAYRAK RADYOSU; Grupçuluğa, hizipçiliğe, partizanlığa, kavmi ve etnik hayallere pirim vermeden birliği, Milli ve İslami değerleri savunma ve koruma esasıyla kurulmuştur.

BAYRAK RADYOSU; Ecdadımızın tarihi mirasına sahip çıkarak, Türkiye’yi çözülme sürecinden bir bütünleşme ve büyüme sürecine sokabilecek, tüm kurum ve kuruluşları İslamın hoşgörüsüyle kucaklama ilkesinde olup, Türk Milletinin varlık ve Beka davasını ilke edinmiştir.

BAYRAK RADYOSU; Temiz Türkçenin yanında Milli ve İslami değerlerin yanında ve hizmetinde yer almaktadır. Yanılgıların, ülke aleyhindeki, İslam aleyhindeki peşin hükümlerin, karamaların yanlış saplantıların karşısında olacaktır. İlmi, gerçekçi düşüncenin, temiz ve güzel ahlakın yanında, insan hak ve hürriyetlerinin yanında yer alacak dinimiz, tarihimiz konusunda kültür rehberliği hizmeti verecektir.

BAYRAK RADYOSU; Sadece yayıncılık görevi yapmayıp, bir okul bir aile görevi de yapmaktadır. Çalışanları yetişmiş gönüllüler ordusunun görünmeyen kahramanlarıdır.

BAYRAK RADYOSU; İnşallah Hak’kın emrinde halkın hizmetinde sizlerin sesi ve sizlerin nefesi olacaktır. Bir irfan seferberliğiyle her köye, her mahalleye bir Yunus göndermek azminde ve duasındadır.

RADYONUZ BAYRAK;
Her zaman destek ve dualarınızla sizlerin gönül sesi olmaya devam edecektir.